SYNS DU INTE FINNS DU INTE,MED OSS SYNS DU RULLANDE.
 

THE BRAND IN BOX STORY

Med oanade möjligheter erbjuder vi en minnesvärd marknadsföringsupplevelse med maximal exponering!

 Med dagens konkurrenskraft är marknadsföring ett faktum, en investering som ska ge resultat både på kort och lång sikt.

Tillsammans med oss har du möjlighet att exponera ditt varumärke, produkt eller tjänst under ett eller flera tillfällen på en plats som ni själva väljer.


Våra lastbilar finns i varierande storlekar för att optimera möjligheterna till att fullfölja era önskemål. Tillsammans sprider vi vetskapen om ditt varumärke, säljer och skapar minnesvärda marknadsföringskampanjer på ett optimalt och intresseväckande sätt.


Tack vare vår mobilitet bestämmer du själv vart du vill synas och under vilka tider.


- Ena dagen här, andra dagen där!

 
 

Events

KOM NÄRMARE DIN MÅLGRUPP MED DEN NYA TIDENS MOBILA EXPONERING.

Vill du se mer från tidigare event?

 

Lets roll together!

Vi älskar nya idéer och utmaningar så hör av er till oss så ser vi till att möta era önskemål.
För allmänna frågor, vänligen kontakta oss på Info@pop-uptrucks.com

Kontor

kontakt

Sverige

Strandvägen 7A
114 56 Stockholm

David@brandinbox.se
+46 (0) 707 75 3984


-
Ulvsundavägen 108A
168 67 Stockholm

 

Kevin@brandinbox.se
+46 (0) 760 28 0715

Spanien


José Abascal 15
28003 Madrid-spain
+34 (0) 914473790

Spain@pop-uptrucks.com

Dubai

 

Suite 1901, Level 9
Boulevard Plaza Tower 1
Sheikh Mohammed Bin
Rashid BLVD
PO Box 27363 Dubai

+971 50 877 27 47

Dubai@pop-uptrucks.com

Tyskland

 

Fischbach 19
D-95466 Kirchenpingarten
+49 9278 7758 382
Germany@pop-uptrucks.com

Till toppen

  • Facebook - Vit Circle
  • YouTube - Vit Circle
  • Instagram - White Circle

Pop-Up Trucks